Анонсів не введено.
26.09.2023
ЗАСІДАННЯ ОБЛАСНОГО ОБ’ЄДНАННЯ ВИКЛАДАЧІВ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ ЗАКЛАДІВ ПРОФЕСІЙНОЇ (ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ) ОСВІТИ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Відповідно до плану роботи Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Львівській області 26 вересня 2023 року відбувся вебінар викладачів української мови та літератури закладів професійної (професійно-технічної) освіти Львівщини на тему: «Сучасні виклики для викладачів гуманітарного циклу: долаємо освітні втрати».
У вебінарі взяли участь 55 викладачів закладів професійної (професійно-технічної) освіти області; методист Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Львівській області Тимоць М. В.
Мета вебінару – допомогти освітянам зрозуміти як працювати з групою, коли розриви між рівнем знань учнів драматично збільшились за час війни, як переструктурувати свою роботу, наважитися вибирати з програм головне, визначати посильний обсяг матеріалу. Ознайомитись із новітніми навчальними технологіями.
На вебінарі викладачі отримають поради для проведення цікавих уроків із застосуванням сучасних методів навчання; зможуть професійно вдосконалитись й підвищити кваліфікацію; надихнутися ідеями та порадами від колег.
За планом роботи розглянуті наступні питання:
1. Методи і засоби для усунення освітніх прогалин у знаннях учнів на уроках української мови та літератури в умовах сьогодення. Доповідач - Крайничук Ірина Богданівна, викладач української мови та літератури, Бориславського професійного ліцею.
2. Формування компетентностей на уроках української мови та літератури у здобувачів освіти з особливими освітніми потребами. Доповідач - Корнута Марія Остапівна, викладач української мови та літератури ДНЗ «Вище професійне училище №34 м. Стрий».
3. Особливості вивчення світогляду та творчої біографії письменника на уроках української літератури. Доповідач - Гіщинська Галина Іванівна, викладач української мови та літератури Перемишлянського професійного ліцею.
4. Робота викладача із розвитку творчих здібностей і вмінь учнів на уроках української мови і літератури. Доповідач - Бойчук Галина Ярославівна, викладач української мови та літератури Перемишлянського професійного ліцею.
5. Використання алгоритмів на уроках української мови та літератури під час дистанційного чи змішаного навчання. Доповідач - Дюмен Олександра Василівна, викладач української мови та літератури Рава-Руського професійного ліцею.
6. Коротко, практично та актуально. Українська мова та література в закладах професійної (професійно-технічної) освіти. Доповідач - Тимоць Мирослава Володимирівна, методист Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Львівській області.