16.11.2023
Профорієнтаційний захід з інформатики «Закодоване слово»


 

16 листопада 2023 р. в училищі було проведено дуже цікавий профорієнтаційний захід для учнів 9-х класів загальноосвітніх закладів «QR-Квест з інформатики «Закодоване слово». До нас завітали учні шкіл м. Львова № 43, 78, 91.

Програма заходу була дуже насичена. Спершу тренерки Львівського обласного центру зайнятості Воляник Руслана та Семигіновська Марія провели тестування для визначення професійної спрямованості за методикою Голланда і розказали про важливість правильного вибору професії та помилки, які можуть трапитися при виборі професії майбутнього.

Потім команди отримали завдання і вирушили своїми маршрутами знайомитися з професіями та навчальною базою закладу. Учні шкіл охоче взяли участь у різних майстер-класах, презентаціях та вікторинах.

Отримана інформація була цікавою і корисною, але вибір залишається за школярами. Щоб вдало обрати професію, потрібно прислухатись до своїх побажань, врахувати результати тестування, взяти до уваги поради батьків та вчителів.

Захід організували і провели заступник директора з навчально-виробничої роботи Филипович Галина Іванівна та викладач інформатики Добрій Наталія Петрівна.