30.05.2024
Публічно-приватне партнерство для поліпшення професійної освіти в Україні

30.05.2024р. за допомогою сервісу  Zoom відбулася інструктивна нарада щодо плану реалізації проєкту «Публічно-приватне партнерство для поліпшення професійної освіти в Україні».

Для цього розпочато проведення Національних досліджень методів та навчальних матеріалів, які застосовуються в освітньому процесі, а також практичної підготовки у закладах професійної (професійно-технічної) освіти. Команда Проєкту спільно з ГО «Українська асоціація маркетингу» підготували онлайн опитувальники. Цільова аудиторія – педагогічні працівники закладів професійної (професійно-технічної) освіти, здобувачі освіти, співробітники НМЦ ПТО, а також роботодавці.

У Львівщині до проведення онлайн опитування  залучено 10 закладів професійно (професіно-технічної) освіти, які здійснюють підготовку кваліфікованих робітників за будівельними професіями, а саме:

§  Державний професійно-технічний навчальний заклад "Міжрегіональне вище професійне училище автомобільного транспорту та будівництва;

§  Державний навчальний заклад "Львівське вище професійне художнє училище";

§  Державний професійно-технічний навчальний заклад "Львівське вище професійне училище комп'ютерних технологій та будівництва";

§  Державний навчальний заклад "Ставропігійське вище професійне училище м. Львова;

§  Державний навчальний заклад "Вище професійне училище №34 м.Стрий";

§  Державний професійно-технічний навчальний заклад «Червоноградський професійний гірничо-будівельний ліцей»;

§  Вище професійне училище № 19 м.Дрогобича;

§  Філія Державного навчального закладу "Угнівський аграрно-будівельний ліцей";

§  Золочівський професійний ліцей;

§  Державний навчальний заклад "Новояворівське вище професійне училище".

Проєкт «Публічно-приватне партнерство для поліпшення професійної освіти в Україні» сприятиме  розробленню нових підходів до навчання та підвищення ефективності навчання на робочому місці.