10.06.2024
Семінар на тему : «Розробка освітньої програми для підготовки кваліфікованих робітників з професії 7233

10 червня 2024 р. відбувся семінар на тему : «Розробка освітньої програми для підготовки кваліфікованих робітників з професії  7233 «Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування».

 

        Навчально-методичним центром професійно-технічної освіти у Львівській області розпочато  роботу з розробки освітньої програми у відповідності до Державного освітнього стандарту 7233.С.33.12-2023 з  професії  7233 «Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування».

       Під час семінару було  методику розроблення освітньої програми щодо здобуття професійної (професійно-технічної)  освіти.

       У роботі семінару взяли участь представники  Меденицького аграрно-технологічного професійного коледжу, Галицького професійного агротехнічного коледжу, Жидачівського професійного ліцею. Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Львівській області.

       На  семінарі виступили Пікарось Олександра, завідувачка лабораторією Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Львівській області, к.т.н. та Хміль Любов, методистка Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Львівській області.