20.04.2018
Всеукраїнський науково-практичний семінар у ДНЗ «Львівське вище професійне училище інформаційно-комп’ютерних технологій»

20 квітня 2018 року в державному навчальному закладі «Львівське вище професійне училище інформаційно-комп’ютерних технологій» проведено Всеукраїнський науково-практичний семінар на тему: «Використання мультимедійного контенту в освітньому процесі закладів професійної (професійно-технічної) освіти.

На заході були присутні представники департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації, Навчально-методичного центру у Львівській області, Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти», Львівського державного університету безпеки життєдіяльності, методисти та викладачі інформаційно-комп’ютерних технологій з 7 областей України.

З вітальним словом виступили заступник директора департаменту освіти і науки Гайдук І.Г., директор Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Львівській області Бобко В.М. (модератор семінару) та директор «Львівського вищого професійного училища інформаційно-комп’ютерних технологій» Парійчук І.В.

В І частині Всеукраїнського науково-практичного семінару виступили:

Перегуда Н.І., завідувач сектору цифрових технологій в освіті ДНУ «Інституту модернізації змісту освіти» з доповіддю «Медіаосвітні  технології як чинник підвищення якості освітнього процесу»;

Литвин А.В., завідувач кафедри практичної психології та педагогіки Львівського державного університету безпеки життєдіяльності, доктор педагогічних наук, професор з доповіддю «Перспективні аспекти інформатизації навчальних закладів професійної освіти»;

Футорський Б.М., викладач «Львівського вищого професійного училища інформаційно-комп’ютерних технологій» з доповіддю «Прикладне використання ІТ-технологій для підготовки кваліфікованих робітників»;

Лужняк Л.В. та Садова Н.П., методисти лабораторії підвищення кваліфікації та дослідно-експериментальної роботи Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області.

У ІІ частині Всеукраїнського науково-практичного семінару проведено панельну  дискусію з теми  «ІКТ технології в освіті  як ефективний  елемент вдосконалення  навчального процесу» модератор Рибак Н.Б, заступник директора Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Львівській області та відбувся тренінг з програмного забезпечення «Office 365 Education: безмежні можливості навчання» тренер Митлович О.В., майстер виробничого навчання Львівського вищого професійного училища інформаційно-комп’ютерних технологій.

У заключній частині Всеукраїнського науково-практичного семінару відбулись доповіді інших учасників семінару. Усі учасники семінару отримали  Сертифікати «Використання мультимедійного контенту в освітньому процесі закладів професійної (професійно-технічної) освіти та ознайомились із роботою навчально-виробничих дільниць «Оперативної поліграфії» та «Ремонту та обслуговування комп’ютерної техніки» училища, побачили зразки друкованої продукції, створені учнями закладу.